Anykščių kraštas – kultūros lobiai ir pramogos

Anykščiai – lietuvių rašytojų kraštas, Laimės žiburys, Medžių lajų takas, Kalitos kalnas, Šeimyniškėlių piliakalnis, Siaurukas, Arklio muziejus

Anykščiai traukia ir vaikus, ir suaugusiuosius, tai vienas iš miestų, kur norisi sugrįžti vėl ir vėl. Mūsų ekskursijos metu susipažinsime su turistinių objektų ir pramogų įvairove. Pirmiausia prisiminsime, kad šioje žemėje galima atrasti Antano Baranausko, Jono Biliūno, Antano Žukausko-Vienuolio pėdsakus ir apsilankyti jų memorialiniuose muziejuose. Laimės žiburys padės mums atkurti mintyse J. Biliūno kūrinius, o vaizdai iš Medžių lajų tako – suprasti, kodėl A. Baranauskas parašė „Anykščių šilelį“...
Mieste gausu ir įdomių muziejų. Apsilankysime Arklio muziejuje, kuriame susipažinsime su senaisiais amatais arba Siauruko muziejuje turėsime progą sužinoti, kas tai yra drezina, kuo skiriasi siaurasis geležinkelis nuo standartinio, pamatysime daugybę įspūdingų eksponatų.
Pažintį su Anykščiais tęsime Šeimyniškėlių arba Vorutos piliakalnyje. Susipažinsime su XIII–XV a. medinių pilių svarba šalies gynybai. Patirsime, kaip piliakalnyje ir aplink jį gyveno žmonės ir ką apie tai byloja archeologų rasti radiniai. Taip pat sužinosime, kokiuose namuose gyveno žmonės, koks anuomet buvo žemės ūkis, kokius augino gyvulius, kokiais įrankiais įdirbdavo žemę ir kokias žemės ūkio kultūras augino.
Bet Anykščiai – tai ne tik muziejai. Galėsime tuo įsitikinti aplankydami Labirintų parką arba apverstą namą. Be to, gaudysime vėją skriedami nuo Kalitos kalno! Rogučių trasa - tai nepakartojamas atrakcionas, viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. O jeigu norite šiuolaikiškumo – užsuksime į „Cosmos“ Paukščių Taką!

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.
Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite