Aukščiausias Lietuvos taškas ir įspūdinga Medininkų pilis

Medininkai, Juozapinės ir Aukštojo kalvos
 
Pradėsime nuo Medininkų. Dabartinis miestelis susiformavo prie vieno seniausių ir didžiausių Lietuvoje prekybos kelių. Pakelėje daug pilkapynų, piliakalnių bei senųjų gyvenviečių pėdsakų, iš ko sprendžiama, kad šis kelias nutiestas 1 tūkstantmetyje. Mūrinė Medininkų pilis yra keturkampio formos, gardinio, arba aptvarinio, tipo. Iš tokio tipo pilių Lietuvoje ji yra didžiausia. Atstatytoje Medininkų pilyje susipažinsime su pagrindiniame bokšte nuolat veikiančia ekspozicija, o nuo apžvalgos aikštelės pasidairysime po Medininkų apylinkes.
Pilyje sudalyvausime pasirinktame edukaciniame užsiėmime, iš čia taip pat pamatysime aukščiausias Lietuvos kalvas. Juozapinės kalva ilgai buvo laikoma aukščiausiu Lietuvos tašku. Bet 2004 m. Vilniaus Gedimino technikos universiteto specialistai nustatė, kad aukščiausias Lietuvos taškas yra netoliese esantis Aukštojas, į kurį galėsime užkopti.
Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite