Dubingiai ir Triušiukų slėnis

Dubingių piliavietė, Asvejos regioninis parkas, Mindūnų apžvalgos bokštas, Ežerų žvejybos muziejus ir Triušiukų slėnis.

Pirmiausia sustosime prie Dubingių piliavietės. Būtinai užkopsime į viršų ir pamatysime eksponavimui paruoštus išlikusius Radvilų rūmų fragmentus bei pasigrožėsime įspūdingu Asvejos ežero vaizdu, pasivaikščiosime mediniu 76,4 m ilgio ir 6 m pločio tiltu per Asvejos ežerą.

Toliau vyksime link Mindūnų. Pavingiavę siaurais miško keliukais pasieksime vieną iš aukščiausių Lietuvoje – Mindūnų apžvalgos bokštą. Drąsiausieji galės įveikti 214 laiptelių. Tuomet pakilsime virš medžių viršūnių ir galėsime grožėtis kvapą gniaužiančiu atsiveriančiu kraštovaizdžiu. Vėliau apsilankysime Ežerų žvejybos muziejuje, vieninteliame tokio pobūdžio muziejuje Lietuvoje. Ekspozicijose pamatysime įvairių žvejybos įrankių, kuriais naudojosi  XIX a. pabaigos žvejai, taip pat susipažinsime su archajine žvejyba ir sužinosime, kaip šis verslas keitėsi amžių bėgyje. O seniausias muziejaus eksponatas yra įspūdingas 4 metrų ilgio XV a. luotas. Grupei pageidaujant galėsime pasivaišinti ant laužo virta firmine žuviene.

Mūsų kelionę tęsime į Utenos rajone esantį Triušiukų slėnį. 3 ha plote, aptvertoje teritorijoje, eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų. Triušiukų slėnyje taip pat galima pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, avytėmis, alpakomis, nutrijomis ir  įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Susipažinsime su gyvūnais ir paukščiais, paglostysime ir pamaitinsime triušiukus bei kupini įspūdžių grįšime namo.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite