Elniai, sengirės paslaptys ir Kernavė

Kernavės piliakalniai, elnių ūkis, sengirė

Kviečiame į nepakartojamą kelionę, kurios metu ne tik pamatysime įspūdingus Kernavės piliakalnius bei Neries vingius ir prisiminsime pirmosios Lietuvos sostinės istoriją, bet ir apsilankysime Elnių SPA!

Laukiniai taurieji elniai aplink Kernavę besidriekiančiuose miškuose gyvena šimtus metų – tai vietinis gyvūnas, būdingas šiems kraštams. Be to, pirmieji dabartinės Kernavės apylinkėse pasirodę žmonės 9 a. pr. Kr. buvo klajokliai, sekę elnių kaimenes.

Tiesa, nors šie gyvūnai nepaprastai gražūs, išvysti juos natūralioje gamtoje – retas dalykas, mat jie labai baikštūs ir atsargūs.  

Elnių ūkio šeimininkai elnius gerbia, myli ir augina ne mėsai, o grožiui. Elniai čia ganosi 5 hektarų teritorijoje, kurios driekiasi 2 ha yra miške.

Lankytojams yra suteikiama galimybė stebėti ir net maitinti iš rankų šiuos taurius gyvūnus.

Be to turėsime ekskursiją su vedliu į unikalią ąžuolų sengirę. „Tai ne tik išvyka į gamtą, bet ir sugrįžimas į istoriją, o gal ir į save patį“ – sako šeimininkai.

O išvykos pabaigai kaip mūsų protėviai praleisime laiką prie laužo ir ant ugnies kepsime skanias dešreles.


Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite