Gintaro gaudymas

Klaipėda, Karklė. Gintaro atsiradimas, jo savybės, originali gintaro kolekcija, gintaro gaudymo įrankiai, tradicijos, gintaro gaudymas

Ekskursiją pradėsime seniausioje uostamiesčio dalyje. Klaipėdos senamiestis turi nemažai išskirtinių bruožų, primenančių Vakarų Europos miestus. Išvysime Klaipėdos miesto širdį - Teatro aikštę, pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime fachverku, pamatysime daug originalių bei įspūdingų skulptūrų.

Pažinę paslaptingą ir jaukų Klaipėdos senamiestį, keliausime į Karklę. Tai etnokultūrinis draustinis, išskirtinio grožio vieta prie Baltijos jūros. Čia mūsų laukia tikri nuotykiai: gintaro gaudymo bei rinkimo ypatumai! Ekskursijos metu sužinosime daug negirdėtų faktų apie gintarą, jo atsiradimą bei savybes, susipažinsime su originalia mūsų gido gintaro kolekcija. Drąsiausieji galės graibštu iš jūros gelmių „ištraukti“ sau gintaro gabaliukų. Užduotis nelengva, bet tikimės, kad visi ekskursijos dalyviai sugrįš namo linksmi ir su gintarėliais.
Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite