Vilnius – išmanioji sostinė

Vilnius: išmanusis Valstybės pažinimo centras, interaktyvus Pinigų muziejus, pažangus Energetikos ir technikos muziejus

Pažintį su Vilniumi pradėsime nuo išties vieno iš pažangiausių objektų – Valstybės pažinimo centro. Įsikūręs Prezidentūros rūmų ansamblyje centras kviečia susipažinti su valstybės istorija, pilietybės instituto kaita ir šiandienine samprata, piliečių teisėmis ir pareigomis, valdžios institucijų veikla. Interaktyvūs ir šiuolaikiški stendai padeda kiekvienam lankytojui savarankiškai rinktis bei domėtis jam įdomiausiomis temomis, o visas paslaptis atskleisti padės daugiau nei 500 grafinių kodų!  

Toliau mus laukia Pinigų muziejus. Dar nesilankėte? Kviečiame užeiti, nes čia interaktyvių sprendimų pagalba, teminių filmų, mokomųjų priemonių ir žaidimų gausa supažindina su pasaulio ir Lietuvos pinigų bei bankininkystės istorija nuo primityviausių atsiskaitymo formų – grūdų, kailių ar gintaro – iki šiuolaikinių elektroninių pinigų.

Ir mūsų ekskursijos pabaigai keliausime į Energetikos ir technikos muziejų, kuris po rekonstrukcijos tapo vienu iš pažangiausių Vilniuje. „Mokslas ir technika vaikams“– interaktyvi muziejaus ekspozicija pateikia gamtos mokslus nesudėtingu, patraukliu ir visiems suprantamu būdu, o teminės bei edukacinės ekskursijos atskleis technikos paslaptis ir vaikams, ir suaugusiems.

Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite