Druskos paslaptys

Druskininkai: Druskonio ežeras, miesto fontanai, Vilniaus alėja, mineralinio vandens šaltiniai, T. Česnulevičiaus kūrybinės druskos dirbtuvės.

Vykstame į Druskininkus, pasivaikščiosime po vieną gražiausių Lietuvos kurortinių miestų, pasigrožėsime Druskonio ežero pakrante bei išgirsime legendą apie jo pavadinimo kilmę. Mus nustebins moderni Vilniaus alėja, o vėliau prieisime prie muzikinio miesto fontano, pasigrožėsime vaizdais ir muzika. Netoliese yra ir miesto gydykla. Šioje vietoje pats laikas sužinoti apie Druskininkų mineralinių vandenų savybes, apie tai, kad per metus Druskininkuose išpilstoma virš 32 milijonų litrų mineralinio vandens. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, atpalaiduoja, gerina nuotaiką. Tad galėsime paragauti ir patys tuo įsitikinti! O jeigu norime išlikti visada jauni – laikas keliauti prie Grožio šaltinio! 

Savo dienos išvyką užbaigsime įdomia edukacine programa „Sūri pamoka". Tai linksmas ir kūrybiškas edukacinis užsiėmimas su druska skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse. Menininkai Aušra ir Tauras Česnulevičiai pirmiausia Jus pavaišins tikra Druskininkų šaltinių druska, o vėliau – bus druskos iki kelių! Čia rankomis liesite unikalius druskos kūrinius, čia patirsite tikrą kūrybos džiaugsmą: labai daug druskos + daug veiksmo + Jūsų fantazija + improvizacija = Jūsų pačių sukurtas druskinukas! Kaip sako patys šeimininkai, "Atvažiuokite pas mus, bus sūru iki saldumo!"

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite