Kaunas: 100 muziejų miestas

Turas po Kauno muziejus ir galerijas

Greičiausia, esate girdėję, kad Kaunas dažnai yra vadinamas 100 muziejų miestu. Vieni iš jų yra gerai žinomi: Velnių muziejus, Farmacijos muziejus, Nacionalinė M.K. Čiurlionio meno galerija,  T. Ivanausko zoologijos muziejus, Ryšių muziejus,  Aviacijos muziejus... Tačiau yra ir daugybė kitų, gal mažiau žinomų, bet tikrai vertų mūsų dėmesio. Pavyzdžiui Kauno miesto muziejuje šiuolaikiškai ir interaktyviai pristatoma lietuvių tradicinė muzika. Modernioje ekspozicijoje galima ne tik apžiūrėti unikalius senuosius lietuviškus muzikos instrumentus, bet ir išgirsti jų muzikos, pagroti, sudainuoti sutartinių karaoke... O viename iš kiemų yra įkurta netradicinė galerija, kurioje senosios žydų nuotraukos yra perkeltos ant sienų. Naudingai ir aktyviai galima praleisti laiką Kauno fortuose – XIX, VIII, V, III... Be to mūsų laukia gynybiniai įtvirtinimai, kareivinės, slėptuvės...  
Nepakanka? Galime dar užsukti į Sugiharos muziejų arba į IPA Policijos muziejų...

Kokius muziejus pasirinkti – spręsti Jums. O mes po Jūsų pasirinkimo paruošime kelionės programą,  suderinsime su miesto lankymu bei pasiūlysime įdomias edukacijas.

 

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite