Kaunas ir Napoleonas

Napoleono kalnas, Šančių rajonas, Kauno pilis, Rotušės aikštė, karmelitų vienuolynas.

Šį kartą vyksime į netradicinę istorijos pamoką apie 1812 m. karą, kai Prancūzijos  imperatorius Bonapartas Napoleonas atvyksta į Aleksotą, dabartinį Kauno rajoną, tuo metu priklausiusį Varšuvos kunigaikštystei.

1812 m.  prancūzai kėlėsi per Nemuną ties dabartiniais Šančiais ir persikėlę čia pastatė įtvirtinimus, kuriuos ir pavadino būtent Šančiais, o nuo kokio žodžio kilo šis pavadinimas, bus proga sužinoti ekskursijos metu.  Pamatysime Jiesios piliakalnį, esantį  Kauno Fredos rajone, kuris nuo XIX a. dar vadinamas Napoleono kalnu. Yra manoma, kad nuo šios kalvos Napoleonas 1812 m. birželio 23-24 d. stebėjo Prancūzijos  savo „Grande Armée“ persikėlimą per Nemuną. Sužinosime, ką veikė ir kur nakvojo Napoleonas per 3 savo buvimo dienas Kaune, pamatysime karmelitų vienuolyną, kuriame buvo apsistojęs imperatorius ir kur buvo įsikūręs jo štabas.

Vėliau mūsų lauks įdomi ekskursija po Kauno senamiestį, kurios metu pamatysime Kauno pilį, Perkūno namą, Rotušės aikštę, Šv. Jurgio bažnyčią, arkikatedrą  baziliką, Vytauto bažnyčią, Aleksoto tiltą.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite