Kaunas – upių miestas

Nemuno ir Neries Santakos parkas, Kauno pilis, Rotušės aikštė, paminklas Popiežiui Jonui Pauliui II, Vyčio skulptūra „Laisvės karys“, Vytauto bažnyčia, Nemuno krantinė, tiltas į Aleksotą, Karaliaus Mindaugo prospektas.

Atvykę į Kauną prisiminsime, kad per Kauno miestą teka dvi upės – Nemunas ir  Neris. Sužinosime, kokią vietą Kauno miesto gyvenime užėmė upių uostas, kaip atrodė Hanzos pirklių laivai,  kur jie sandėliavo savo prekes  bei kur Kaune apsistodavo svetimšaliai pirkliai.

Pamatysime, kaip atrodo Žalgirio arena Nemuno saloje, Nemuno ir Neries pakrantės atnaujinimai, Karaliaus Mindaugo prospektas. Jei yra upės – reikia ir tiltų. Ekskursijos metu sužinosime, koks yra  „ilgiausias“ tiltas Kaune ir kiek tiltų iš vis turi miestas. O pasivaikščioję Santakos parke, atrasime paminklą Popiežiui Jonui Pauliui II ir Vyčio skulptūrą „Laisvės karys“.

Vėliau turėsime įdomią ekskursiją po Kauno senamiestį, kurios metu pamatysime Kauno pilį, Perkūno namą, Rotušės aikštę, Šv. Jurgio bažnyčią, arkikatedrą baziliką, Vytauto bažnyčią, sužinosime apie potvynius Kaune ir dar kartą žvilgtelėsime į Nemuno bei Neries vandenis.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite