Kauno įdomybės

Santakos parkas, Kauno senamiestis, Aviacijos muziejus, Maironio lietuvių literatūros muziejus

Savo ekskursinę programą pradėsime pažintimi su Kauno miestu: ne tik pamatysime Santakos parko grožį,  bet ir sužinosime, kad Kaune įsikūręs Santakos Dirbtinio Intelekto SIC! Vėliau pasivaikščiosime po Kauno senamiestį, gidas papasakos  apie Kauno tvirtovę ir keliausime į  Aviacijos muziejų. Dalyvausime edukacinėje programoje, kurioje naudojantis planšetiniais kompiuteriais, įdomiai ir šiuolaikiškai pristatomas ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui svarbus įvykis – S. Dariaus ir S. Girėno „Lituanicos“ skrydis. Turėsime galimybę pažinti S. Dariaus ir S. Girėno legendinio skrydžio detalėmis bei pamatyti tikras „Lituanicos“ nuolaužas, lakūnų asmeninius daiktus. Muziejuje taip pat galime sužinoti, kodėl skrenda lėktuvai. Edukaciniame užsiėmime išbandome muziejaus skraidymų imitatorių – orlaivio kabinos maketą su įdiegta valdymo bei programine įranga.Virtualių skrydžių programa leidžia pasirinkti orlaivio tipą, kilti ir net leistis bet kurių pasaulio šalių aerodromuose.

Ar galima mokytis literatūros linksmai iš šiuolaikiškai? Be abejo. Kviečiame užsukti į Maironio lietuvių literatūros muziejų apžiūrėti interaktyvias instaliacijas bei sudalyvauti linksmoje pamokoje „Maironio namų v2.0“, o Vaikų literatūros muziejuje duris atvers tikra pasakų šalis tiek mažiesiems lankytojams, tiek suaugusiesiems. Muziejuje yra įrengtos kūrybinės dirbtuvės, galima atrasti kūrinių instaliacijų, gausu personažų kostiumų, o nuo 2014 m. pradžios atidaryta nauja, moderni ekspozicija.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite