Kėdainiai ir Pelėdų kaimas

Kėdainiai: senamiestis, Kėdainių krašto muziejus, Radvilų mauzoliejus,
Pelėdų kaimas

Atvykstame į Kėdainius – į vieną iš septynių Lietuvos miestų, turinčių unikalų istorijos ir urbanistikos paminklą – senamiestį. Mūsų dienos ekskursiją pradėsime nuo įspūdingo Kėdainių senamiesčio lankymo. Mūsų laukia Didžiosios rinkos aikštė, Stiklių namai, Didžioji gatvė, rotušė, evangelikų reformatų bažnyčia ir Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus. Kėdainių krašto muziejuje dalyvausime edukacinės veiklos programoje „Radvilų giminės istorija", kurios metu gilinsimės į didikų giminės istoriją, jų tradicijas, papročius, nagrinėsime pravardžių reikšmę, piešime Radvilų sarkofagų ornamentus. Pasisėmę žinių persikelsime į "Pelėdų kaimą", kur mūsų lauks tikros pramogos.
Susipažinsime su rištų pelėdų paroda, kurių vyriausiai – daugiau kaip 40 metų. Vyks šaudymo iš lanko varžytuvės, kiti žaidimai lauke, čiuošime ypatingomis slidėmis! Pasivaikščiosime, pasigrožėsime, susipažinsime su Pelėdnagių kaimo apylinkėmis ir pačia gyvenviete.
Išmoksime susirišti apyrankę ar pelėdą, naudodami daugiau kaip dviejų tūkstančių metų senumo siūlų rišimo techniką. „Pelėdų kaimo“ gyventojos pavaišins žarijose ar židinyje keptu pelėdos kiaušiniu, sultiniu, sūriu, morkų ir obuolių pyragu, morkų sumuštinukais, gilių kava iš Lietuvos vardo tūkstantmečio ąžuolyno. Pakvies pasiklausyti pelėdų ,,ūkavimo“, legendų, pasakų, pasakėčių ir įdomybių apie pelėdą.

Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.
Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite