Kibinų kelias Trakuose

Užutrakis, Šv. Jurgio Nugalėtojo skulptūra, Trakų senamiestis, Karaimų gatvė, kenesė, Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia, Trakų salos pilis, kibinų edukacija

Mūsų dienos išvyką pradėsime nuo Užutrakio dvaro sodybos. Tai buvusi grafų Tiškevičių rezidencija, vienas ryškiausių ir geriausiai išlikusių Lietuvos dvarų. Šiandien Užutrakio dvaro sodyba atgimsta – restauruoti rūmai, atkuriamas parkas. Čia vyksta koncertai ir parodos.
Ekskursijos metu aplankysime Užutrakio dvaro sodybos buvusią ūkinę dalį bei rūmus. Susipažinsime su dvaro sodybos ir ją įkūrusios grafų Tiškevičių šeimos istorija, atliktais ir vykdomais dvaro sodybos restauracijos darbais. Pamatysime įspūdingą Užutrakio parką, supažinsime su jo augmenija ir gyvūnija.
Atvykę į Trakus dalyvausime apžvalginėje ekskursijoje (Šv. Jurgio Nugalėtojo skulptūra, Trakų senamiestis, Karaimų gatvė, kenesė, Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia, Trakų Salos pilis).
Toliau visų dalyvių laukia informatyvi edukacinė pamokėlė - kibinų kelias. Besiklausydami istorijos apie Trakų miestelio tradicijas, išbandysime savo pirštų miklumą sukant kibinus. Tik tuomet suprasime, kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Trakų pyragėlį su mėsa. Išbandę savo gebėjimus kibinų sukimo pamokėlėje juos degustuosime, o viską pagardinsime skaniuoju sultiniu ir firminiu kmynų gėrimu.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite