Klaipėda - Lietuvos jūrų muziejus - Nida

Klaipėda: senamiestis, Smiltynė, Lietuvos jūrų muziejus, delfinariumas; Nida: Urbo kalnas, Parnidžio kopa, švyturys, žvejo etnografinė sodyba.

Išvykimas anksti ryte. Atvykstame į Klaipėdą - seniausią Lietuvos miestą. Pažintis su gražiuoju uostamiesčiu. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime senamiesčio senąja architektūra - fachverku, pamatysime daug originalių bei įspūdingų skulptūrų. Užsuksime į kruizinių laivų terminalą - tai vienintelė vieta Klaipėdoje, kur iš arti galima pamatyti atplaukiančių laivų grožį, užkopti į karinio laivo denį ir, jei pasiseks, net nusifotografuoti su tikrais jūrininkais. Būtinai pamatysime Klaipėdos miesto simbolį burlaivį Meridianą. Iš Klaipėdos keltu kelsimės į Smiltynę ir apsilankysime garsiajame Lietuvos jūrų muziejuje bei pamatysime įspūdingą delfinų pasirodymą. Pažinę paslaptingą vandenų pasaulį keliausime į Nidą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime žvejo etnografinę sodybą, Urbo kalną, kur puikuojasi senasis Nidos švyturys, Saulės laikrodį ir Parnidžio kopą – mėgstamą poilsiautojų ir dažnai lankomą vietą, kuri pusiau apželdinta, pusiau pustoma. Keltu grįžtame į Klaipėdą. Išvykimas namo. Vėlyvas grįžimas.

Pastaba:
kelionę galima organizuoti vienai arba dviem dienoms su nakvyne pajūryje.
Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite