Klaipėda ir apylinkės

Klaipėdos senamiestis, Lietuvos jūrų muziejus, akvariumas, Karklė, Olando kepurė.

Atvykstame į Klaipėdą - seniausią Lietuvos miestą. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime senamiesčio senąja architektūra - fachverku, pamatysime daug originalių bei įspūdingų skulptūrų. Užsuksime į kruizinių laivų terminalą ir būtinai pamatysime Klaipėdos miesto simbolį burlaivį „Meridianą“. Iš Klaipėdos keltu kelsimės į Smiltynę ir apsilankysime garsiajame Lietuvos jūrų muziejuje bei pamatysime įspūdingą delfinų pasirodymą.

Pažinę paslaptingą vandenų pasaulį, keliausime į Karklę - Klaipėdos rajone esantį etnografinį kaimą. Pajūrio regioninio parko lankytojų centre galima susipažinti su ekspozicija apie gintaro gaudymą, žvejybą, kultūros paveldą, jūrų kopų susidarymą, išgirsti įdomių faktų apie vietinius augalus ir gyvūnus. Čia sužinosime, kas ir kur yra Olando kepurė –  unikalus gamtos kūrinys – virš 24 m aukščio skardis arba kitaip klifas Baltijos jūros pakrantėje, kuris nuolat kinta nuo vėjų, yra ardomas jūros bangomis bei augalų šaknimis. Taip pat iš čia galima pasigrožėti įspūdingais jūros vaizdais su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais. Čia taip pat  labai patogu stebėti migruojančius paukščius.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite