Pajūris: Lietuvos jūrų muziejus, delfinariumas ir Klaipėda

Klaipėda: uostas, senamiestis, Laikrodžių muziejus, Olando kepurė, Lietuvos jūrų muziejus, delfinariumas

Kelionė į Lietuvos pajūrį visada būna kupina įvairiausių patirčių ir nepakartojamų įspūdžių. Mūsų šios kelionės metu turėsime progą susipažinti su Klaipėda ir apylinkėmis. Pamatysime Klaipėdos uostą, susipažinsime su jo istorija ir dabartimi, išvysime didingus kruizinius laivus bei pramoninius milžinus. Be abejo, pasigrožėsime „Meridianu“. Vėliau keliausime į Klaipėdos senamiestį, kur susipažinsime su  „Stebuklingu peliuku“, paieškosime Senamiesčio sargo, pasisveikinsime su Klaipėdos  „Undinėle ir paklausysime istorijų apie „Juodąjį vaiduoklį". Teatro aikštėje išgirsime daug įdomių pasakojimų apie Klaipėdos istoriją ir „Taravos Anikę“.

Nemažai paslapčių mums atskleis apsilankymas Laikrodžių muziejuje. Ekspozicija ir edukaciniai užsiėmimai gal padės mums atsakyti į klausimą, kas yra laikas. O pažinti laiką ir išmokti jį valdyti nuo seno bandė skirtingos civilizacijos. Mes, aplankę muziejų, turėsime progą įsitikinti, kad skaičiuoti laiką ne taip jau ir paprasta. Iš muziejaus keliausime prie gamtos stebuklo: Olando kepurės, virš 24 m aukščio skardžio Baltijos jūros pakrantėje, kuris nuolat kinta nuo vėjų, yra ardomas jūros bangomis bei augalų šaknimis. Taip pat iš čia galima pasigrožėti įspūdingais jūros vaizdais su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais. Klaipėdos apylinkėse  pabandysime atskleisti gintaro paslaptis... Ekskursijos metu sužinosime daug negirdėtų faktų apie gintarą, jo atsiradimą bei savybes, o drąsiausieji net galės iš jūros gelmių pabandyti „ištraukti“ sau gintaro gabaliukų. Ir dar ne viskas – mūsų laukia šiuolaikiškas jūrų muziejus ir delfinariumas – delfinus galima stebėti ištisas valandas ir nenustoti džiaugtis tokia galimybe!  

 Pastaba: kelionę galima organizuoti vienai arba dviem dienoms su nakvyne pajūryje.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

 

Susisiekite