Klaipėdos turtai

Klaipėda: senamiestis, uostas, Smiltynė, Lietuvos jūrų muziejus, delfinariumas.

Atvykę į Klaipėdą, apžiūrėsime istorinę miesto dalį: senamiestį. Savo struktūra jis primena Vakarų Europos miestus, didžiuojasi tik pajūriui būdingais fachverko architektūros statiniais. Išvysime uostamiesčio širdį - Teatro aikštę, pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, pamatysime daug originalių bei įspūdingų skulptūrų. Užsuksime į kruizinių laivų terminalą – tai vienintelė vieta Klaipėdoje, kur iš arti galima pamatyti atplaukiančių laivų grožį, ir jei pasiseks, net nusifotografuoti su tikrais jūrininkais. Būtinai pamatysime ir miesto simbolį burlaivį Meridianą.

Iš Klaipėdos keltu kelsimės į Smiltynę ir apsilankysime garsiajame Lietuvos jūrų muziejuje, kuriame jūrų pasaulio įdomybės sužavės ir didelius, ir mažuosius! Lankysimės delfinariume bei pamatysime įspūdingą pasirodymą, kur delfinai demonstruos visus savo talentus, stebins mus netikėtais triukais ir nepraleis progos „pabendrauti“ su arčiausiai sėdinčiais žiūrovais, aptaškydami juos vandeniu...


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite