Kuršių nerija

Juodkrantė, Gintaro įlanka, Raganų kalnas, akmens skulptūrų takas, Nida, Urbo kalnas, Parnidžio kopa, Kuršių nerijos istorijos muziejus, T. Manno namas, Negyvosios kopos.

Išvykos metu susipažinsime su Kuršių nerijos įspūdingais jūros, marių ir smėlio kopų vaizdais, gyvūnija ir augalija, gyvenviečių istorija bei sužinosime, kokių rūpesčių turi dabartinė Neringa. O tam atvyksime į Smiltynės prieplauką Klaipėdoje ir keltu kelsimės į Kuršių neriją. Stabtelėsime prie Gintaro įlankos ir be abejo Naglių gamtos rezervate. Čia pamatysime Mirusias  kopas, sužinosime, kodėl jos taip vadinasi ir išgirsime, kodėl smėlis gali būti pavojingas. Juodkrantėje pasivaikščiosime akmens skulptūrų taku ir lankysime Raganų kalną. Nerijos legendų herojai pralinksmins besivaikščiojant šio kalno takeliais.Vyksime į Nidą. Tai didžiausia Kuršių nerijos gyvenvietė. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime žvejo etnografinę sodybą, Urbo kalną, kur puikuojasi senasis Nidos švyturys, Saulės laikrodį ir Parnidžio kopą – mėgstamą poilsiautojų ir dažnai lankomą vietą, kuri pusiau apželdinta, pusiau pustoma. Aplankysime vieną iš labiausiai lankomų muziejų Vakarų Lietuvoje  - rašytojo Thomo Manno memorialinį muziejų.  Moderniųjų technologijų dėka ekspozicijos  ne tik primena Nobelio premijos laureato gyvenimo bei kūrybos faktus, bet ir atkuria jo Nidoje praleistų dienų atmosferą.  O apie vietinių gyventojų verslus ir tradicijas mums papasakos Kuršių nerijos istorijos muziejaus eksponatai.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite