Laikinoji sostinė Kaunas

Laisvės alėja, Prisikėlimo bažnyčios terasa, Aleksotas, Prezidentūros rūmai, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Laisvės paminklas, Vienybės aikštė.

Savo pažintį su Kaunu pradėsime nuo Laisvės alėjos ir sužinosime, kaip pirmaisiais nepriklausomybės metais atrodė laikinoji sostinė. Gidas mums papasakos, kodėl Kaunas labai greitai modernėjo ir netrukus buvo imtas vadinti „mažuoju Paryžiumi“. Ekskursijos metu pamatysime  paminklą Vytautui Didžiajam, Vienybės aikštę, Laisvės paminklą.

Toliau  mūsų laukia istorinis „eksponatas“ –  Aleksoto funikulierius. Tai vienas iš seniausių veikiančių virvinių bėginių keltuvų Europoje, o Kaunas – vienintelis miestas Baltijos šalyse, kur mūsų dienomis galima naudotis šia unikalia transporto priemone. Pakilę į Aleksoto kalną, grožėsimės įstabia Kauno miesto centro ir senamiesčio panorama. Nusileidę žemyn, lankysimės Vytauto Didžiojo karo muziejuje.
Lankysime istorinę Lietuvos Respublikos prezidentūrą, kur XX a. pradžioje dirbo ir gyveno Lietuvos Respublikos prezidentai. Sužinosime nemažai įdomių faktų apie Antaną Smetoną, Kazį Grinių, Aleksandrą Stulginskį, pavyzdžiui, kodėl A. Smetona buvo pasirinkęs  teisininko, K. Grinius – gydytojo, o A. Stulginskis – agronomo profesiją.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite