Literatūrinis Kaunas

Kauno senamiestis, Maironio lietuvių literatūros muziejus, J. Grušo memorialinis muziejus ir Vaikų literatūros muziejus.

Kaunas nuo senų laikų turi gilias literatūrines tradicijas. Su Kaunu susiję Antano Baranausko ir Motiejaus Valančiaus vardai, mieste gyveno ir kūrė Maironis. Būtent jo name 1936 m. buvo įsteigtas lietuvių literatūros muziejus, kuriame be abejo apsilankysime ir turėsime galimybę dalyvauti pasirinktoje edukacinėje programoje.

Kaune taip pat  gyveno, dirbo bei parašė poemą „Gražina“ poetas Adomas Mickevičius, Vytauto Didžiojo bažnyčioje stebino  savo pamokslais J. Tumo-Vaižgantas, Žaliakalnyje gyveno rašytojas Balys Sruoga ir jau 1966 m. ant jo namo  buvo  atidengta memorialinė lenta.

Ekskursijos literatūriniais takais metu, mums atsivers ir tikrasis Kauno senamiesčio grožis. Pamatysime Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Rotušės aikštę, Senąjį paštą, arkikatedrą baziliką, Vytauto bažnyčią, Perkūno namus, rašytojų ir poetų paminklus ir memorialines lentas.

Kaune mūsų laukia ir dar keletas įdomių literatūrinių muziejų: apsilankysime Juozo Grušo memorialiniame muziejuje bei Vaikų literatūros muziejuje, kuriame yra įrengtos kūrybinės dirbtuvės ir  nauja, moderni ekspozicija.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite