Inovacijoms neabejingas Molėtų kraštas

Asvejos regioninio parko lankytojų centras, Etnokosmologijos muziejus, Molėtai, Ežerų žvejybos muziejus

Ekskursiją pradėsime nuo Asvejos regioninio parko lankytojų centro, kuris  įsikūręs Dubingių smuklėje, statytoje dar XIX a. Bet išorinis vaizdas yra apgaulingas ir ekspozicija viduje mus be abejo nustebins savo šiuolaikiškumu. Išsamiausiai sukurto virtualaus turo pagalba susipažinsime su Asvejos gamta, istorija ir netgi galėsime tapti archeologais bei ieškoti pasislėpusių eksponatų... Taip pat lankysime unikalų Etnokosmologijos muziejų. Turėsime puikią galimybę susipažinti su kosmoso paslaptimis etnologiniu, mokslo, istorijos, filosofiniu bei astronominiu požiūriais.
Moderniai įrengtose muziejaus salėse yra pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu. Apsilankę muziejuje turėsime galimybę rankose palaikyti meteoritą, Saulės teleskopų pagalba dienos metu galėsime išvysti mūsų žvaigždės ugnikalnius – protuberantus, o 40 cm ir 80 cm skersmens teleskopai nakties metu leis pakeliauti po Visatą.

Ekskursijos metu taip pat turėsime progą pažinti Molėtus kitaip - su virtualios realybės technologijos šalmais galėsime išvysti siužetus apie Molėtuose ir rajono apylinkėse esančius lankytinus objektus: nusikelsime beveik 3 tūkstančius metų atgal ir žingsnis po žingsnio virtualioje realybėje keliausime iki dabartinių laikų. O pabaigai pakviesime užsukti į Ežerų žvejybos muziejų, paskanauti žuvienės ir virtualiai pakeliauti po Molėtų ežerų kraštą.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite