Nematytas Kaunas

Aleksoto funikulierius, Prisikėlimo bažnyčios terasa, Vytauto Didžiojo karo muziejus, miesto fortai, Laisvės alėja.

Ekskursijos metu pažintis su Kaunu bus visiškai kitokia. Pamatysime Kauno grožybes iš aukštai... Įvažiavę į miestą, pasuksime link Aleksoto funikulieriaus. Aleksoto funikulierius – vienas iš seniausių veikiančių virvinių bėginių keltuvų Europoje, o Kaunas – vienintelis miestas Baltijos šalyse, kur galima naudotis šia unikalia transporto priemone. Pakilę į Aleksoto kalną, grožėsimės įstabia Kauno miesto centro ir senamiesčio panorama. Nusileidę žemyn, lankysimės Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kuriame būsime supažindinti su karybos istorija. Po ekskursijos dalyvausime grupės pasirinktoje edukacinėje programoje. Taip pat pasivaikščiosime Laisvės alėja ir susipažinsime su šios gatvės architektūra ir įdomiomis istorijomis ir miesto gyvenimo.

Antra mūsų išvykos dalis – Kauno tvirtovė. Turėsime progą sužinoti, kodėl Kaune buvo pastatyti fortai ir kiti gynybiniai įtvirtinimai, kaip jie tarnavo miestui, kas juose vyksta mūsų laikais, kas žiemoja šiuose statiniuose...  Nenuobodus maršrutas patiks ir mažiems, ir dideliems. Taip pat lankysimės Kauno IX forto muziejuje. Lankytojai supažindinami su Kauno tvirtovės IX forto istorija, gynybinio įtvirtinimo funkcijomis bei nacių ir sovietų okupacijų Lietuvoje laikotarpiais. Muziejuje taip pat galima pasirinkti vieną iš daugybės siūlomų edukacinių užsiėmimų.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite