Nuotykiai Klaipėdoje

Klaipėda: Teatro aikštė linksmai, Turgaus aikštė, Biržos tiltas, Karališkoji krantinė, Laikrodžių muziejus, zoologijos sodas.

Kartu su gidu pasinersime į pilną nuotykių Klaipėdos miesto istoriją, susipažinsime su jūrų užkariautojų gyvenimu, dalyvausime miesto skulptūrų paieškose. Kas ypatingo skulptūrose? Vėl paminklai ir nuobodžios istorijos? Tikrai ne, nes mūsų neįprastos ekskursijos metu susipažinsime su Stebuklingu peliuku, Turgaus aikštėje rasime Senamiesčio sargą – dobermanų veislės šuns skulptūrą, o prie Biržos tilto, Karališkojoje krantinėje, mūsų lauks Klaipėdos undinėlė...  Prie pasukamo tilto įtartinai į praeivius žiuri Juodasis vaiduoklis, kuris įkūnija vieną iš Klaipėdos legendų. Dar ne viskas, nes  pamatysime Katiną džentelmeno veidu ir Senojo pašto dėžutę, o teatro aikštėje susitiksime ir su Taravos Anike. Laikrodžių muziejuje susipažinsime su laikrodžių istorija, su pirmaisiais laiko matavimo prietaisais ir su laikrodininko amatu. Na o išvyką užbaigsime keliaudami į zoologijos sodą, kuriame šiandien yra apie 200 gyvūnų, tarp jų ir vieni iš rečiausių Baltijos šalyse – baltieji tigrai.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite