Pajūris XXI amžiaus ritmu

Klaipėda: Lietuvos jūrų muziejus, senamiestis, Pilies muziejus; Palanga: Gintaro muziejus, botanikos parkas

Šios dviejų dienų kelionės metu aplankysime visada sugebantį nustebinti Lietuvos pajūrį.
Susipažinsime su keletu inovatyvių muziejų. Vienas iš jų – Lietuvos jūrų muziejus, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje. Tai stebuklingas ir užburiantis vandens gelmių pasaulis, kuriame ne tik įvairiausios žuvys, ruoniai,  jūrų liūtai, bet ir įspūdingos laivybos istorijos ekspozicijos. Atnaujintas akvariumas ir interaktyvios muziejaus ekspozicijos laukia jūsų! 

Palangoje lankysime Gintaro muziejų, kuris įrengtas didinguose grafų Tiškevičių rūmuose ir turi vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją. Muziejuje vykstančiuose interaktyviuose edukaciniuose užsiėmimuose ne tik šiuolaikinėmis priemonėmis pasakojama gintaro istorija, bet ir suteikiama galimybė patiems pasigaminti interaktyvų asmeninį gintaro amuletą!

Klaipėdoje apsilankysime Pilies muziejuje. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsime su pilies ir miesto raida. Pamatysime piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudus, rekonstruotus XVII a. kostiumus. Išvysime renesansinės Klaipėdos simbolį – pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu. Taip pat išbandysime ir interaktyvias muziejaus ekspozicijas, kurios tikrai nustebins ne vieną apsilankiusį.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite