Palangos istorijos

Palanga: Tiškevičių rūmai ir parkas, Birutės kalnas, Birutės alėja, tiltas į jūrą, J. Basanavičiaus gatvė, Palangos kurorto muziejus, Iliuzijų namas Eureka.

Palangos istorijos pažinimą  pradėsime nuo Palangos botanikos parko. Įspūdingąjį parką 1897 metais įkūrė grafas Feliksas Tiškevičius. Projekto autorius – garsus prancūzų kraštovaizdžio architektas, botanikas Eduardas Fransua Andrė. Parke  gausu visokiausių skulptūrų, o vienu šio parko simboliu yra „Eglės žalčių karalienės skulptūra“. Čia mūsų taip pat laukia reprezentaciniai Tiškevičių rūmai, kuriuose įsikūręs Gintaro muziejus, o jo lietuviškojo aukso ekspozicija sužavės kiekvieną lankytoją.


Toliau mūsų laukia Birutės kalnas – pagoniškųjų tradicijų liudininkas. Tai reliktinė kopa, buvęs senųjų baltų alkas. Jo pavadinimas siejamas su romantiška istorija apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kuri tapo kunigaikščio Kęstučio žmona. Šio kalnelio papėdėje yra simbolinio Birutės kapo vieta. Nepamirškite, kad pasivaikščiojimas  Birutės alėja ir J. Basanavičiaus gatve iki jūros tilto yra tiesiog privalomas!  Miesto istorijos tęsinys  – Palangos kurorto muziejuje. Kada prasidėjo Palangos miesto istorija? Iš kur kilo Palangos pavadinimas? Kokiu tikslu į pajūrį atvykdavo romėnų pirkliai? Į visus klausimus atsakymų ieškosime būtent šiame muziejuje.
Negana įspūdžių? Kviečiame užsukti į Iliuzijų namą Eureka, kuriame dar kartą galėsime įsitikinti, kad mokytis tikrai galima įdomiai ir linksmai.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite