Paukščių kaimas - Laimės paukštės beieškant

Palūšė, Ginučių vandens malūnas, Senovinės bitininkystės muziejus, Plaktukų muziejus, Paukščių kaimas.

Pirmasis mūsų sustojimas bus Cijonų kaime, nuostabioje vietoje, kur galėsime pamatyti daugiau paukščių, nei kada nors esame matę ir išgirsti daugiau jų balsų, nei kada nors esame girdėję. Čia susipažinsime su ,,Paukščių kaimo’’ sparnuočiais, sužinosime apie paukščius. Trokštantiems laimės – čia ypatinga vieta! Laimės paukštė kaip tik gyvena Cijonuose. Atvažiuok ir surask ją.

Taip pat vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Kalbama, kad čia galima išvysti net tik savo laimės paukštę, bet ir išmokti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme, išgirsti ko nesame girdėję. Cijonuose sukamas didžiulis laimės paukštės lizdas, kuriame kiekvienas pabuvosite. O taip pat apžiūrėsime naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją.

Plačiai susipažinę su paukščių pasauliu pamatysime ir Plaktukų muziejų. Plaktukai čia atkeliavo ne tik iš skirtingų Lietuvos regionų, bet ir pasaulio kraštų ir muziejuje galima išgirsti beveik kiekvieno iš jų istoriją.

Mūsų kelionės metu pamatysime ir daugiau Aukštaitijos nacionalinio parko lankytinų vietų: vieną seniausių Lietuvoje medinę Palūšės bažnyčią, Ginučių vandens malūną, apsilankysime Senovinės bitininkystės muziejuje, kopsime į geomorfologiniu gamtos paminklu paskelbtą Ladakalnį, iš kur grožėsimės nuostabia ežerų ir miškų panorama.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite