Pažaislis ir Kaunas

Pažaislio vienuolyno ansamblis, Kauno pilis, Rotušės aikštė, Vytauto bažnyčia, Vilniaus gatvė.

Savo išvyką pradėsime nuo Pažaislio vienuolyno lankymo. Pažaislio vienuolynas – Švenčiausiosios Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia su kamaldulių vienuolynu. Ansamblis įsikūręs Kauno marių pusiasalyje ir  laikomas vienu gražiausių brandžiojo baroko pavyzdžių Šiaurės ir Rytų Europoje. Po ekskursijos galėsime dalyvauti Jūsų pasirinktoje edukacinėje programoje.

Pasisėmę naujų žinių, tęsime pažintį su Kauno miestu. Pamatysime „baltąją gulbę“ ir Kauno bažnyčias,  išgirsime daug įdomių istorijų apie miesto gyventojus, sužinosime, kodėl Perkūno namai turi būtent tokį pavadinimą ir išvysime besišypsantį Saulės laikrodį. Ekskursijos metu išgirsime istoriją apie ilgiausią tiltą, taip pat pasivaikščiosime po Santakos parką ir susipažinsime su Kauno pilies istorija. Pabaigai pasivaikščiosime  Vilniaus gatve link Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros, kur XX a. pradžioje dirbo ir gyveno Lietuvos prezidentai.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite