Po vaizdingąjį Dainavos kraštą

Birštono Vytauto piliakalnis, apžvalgos bokštas, centrinis miesto parkas, nuotykių parkas Tarzanija

Mūsų laukia vaizdingas maršrutas po Dainavos kraštą: per autobuso langus išvysime Vilniaus apylinkių, Trakų žemės vaizdus, trumpam sustosime prie garsiosios Velnio duobės ir vėliau keliausime link Birštono. Sakoma, kad Birštonas – nei Dzūkijoje, nei Suvalkijoje – jis yra „ant rubežiaus“. Bet tai žavus kurortas, įsikūręs ant Nemuno kranto ir tikrai vertas mūsų dėmesio. Pasivaikščiosime Birštono centre, susipažinsime su karališkojo Birštono istorija, paragausime pirmųjų Birštono mineralinių šaltinių vandens, sužinosime, kas tai yra  sveikatinimasis S. Kneipo metodu, nepraleisime progos aplankyti įspūdingo centrinio miesto parko ir mineralinio vandens galerijos, bus ir kopimas į Vytauto kalną, ir susipažinimas su legenda apie garsųjį Birštono banginuką. Neįdomu? Vėl reikia eiti ir klausyti gido pasakojimo? Šįkart ne, nes mūsų laukia smagus miesto žaidimas! Vėliau iš aukščiausio Lietuvoje Birštono apžvalgos bokšto galėsime pasigrožėti vaizdais: Nemuno upės kilpomis, aukštais šlaitais, raguvomis bei atodangomis... Priešais bokštą įrengtas stendas, kuriame galima susipažinti su Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdžiu.

Ir kelionės „desertas“ – linksmi nuotykiai pramogų parke „Tarzanija“. Čia gausybė įvairių aktyvių veiklų, yra 7 skirtingo sudėtingumo laipiojimo trasos, tarp jų – 800 m ilgio skrydis per Nemuną, laisvo kritimo sūpynės „Big Swing", keturi „pašėlę“ kalneliai bei „Drift kartai” – vieninteliai Rytų Europoje šoninio slydimo „Go” kartingai ir daug kitų pramogų.Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.Susisiekite