Pramogos Dzūkijoje

Merkinės piliakalnis, apžvalgos bokštas, Druskininkai: apverstas namas, lynų keltuvas, pramogos vandens parke.

Kelionę pradėsime Merkinėje. Tai vienas iš seniausių Lietuvos miestų, senoji Dzūkijos sostinė, apjuosta puikių kraštovaizdžių. Užsuksime į Merkinės miestelį, užkopsime į piliakalnį, pamatysime XVII a. Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo bažnyčią bei paminklą V. Krėvei-Mickevičiui. O miestelio centre išvysime karaliaus Jogailos antspaudo ženklą, liudijantį Vilniaus miestui Merkinėje suteiktą Magdeburgo teisę. Prie vieno iš pastatų sienos yra ir lenta, liudijanti karaliaus Vladislovo Vazos mirtį Merkinėje... Iš tiesų, tikra istorijos pamoka... Vėliau mūsų laukia Merkinės apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama į Nemuno ir Merkio santaką. Atsisveikiname su žaviu miesteliu ir keliausime link Druskininkų.

Pasivaikščiosime po vieną gražiausių Lietuvos kurortinių miestų, pasigrožėsime Druskonio ežero pakrante, ragausime Grožio šaltinio vandens, pamatysime net ir apverstą namą, o lynų keltuvas 45 metrų aukštyje mus  „nuskraidins“ nuo Snow arenos iki Vandens parko. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysime Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Kelionę užbaigsime pramogomis Vandens parke.Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite