Rokiškio apylinkės

Rokiškis: Krašto muziejus, Šv. Mato bažnyčia; Salų dvaras, Kiškio skulptūra ir parkas, Kiškių muziejus, Lėlių namai.

Išvykstame Rokiškio link. Lietuvos šiaurės rytuose randasi Rokiškio kraštas, senoji sėlių genčių žemė, garsėjanti savo senąja architektūra, tradicijomis bei įdomia istorija ir kultūra. Atvykus į Rokiškį mūsų laukia pažintis su miestu. Ekskursijos metu aplankysime unikalią Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią - vieną originaliausių ir įspūdingiausių neogotikos paminklų Lietuvoje. Bažnyčios vidus - ištisa meno vertybių ekspozicija. Būtinai aplankysime ir turtingą Rokiškio krašto muziejų – grafų Tyzenhauzų dvaro rūmus. Autentiška dvaro aplinka papasakos apie Tyzenhauzų giminės garsius žmones, jų nuveiktus darbus. Pamatysime grafams priklausiusius daiktus – rūbus, knygas, indus, baldus, susipažinsime su jų buitimi ir tuometiniu gyvenimu. Ar žinote, kad Rokiškio simbolis – kiškis. Pabandysime jį sutikti mieste bei pašnibždėti jam į ausį savo norą – gal jis išsipildys... O jeigu nepavyks, keliausime į  pasakišką Kiškių muziejų, kuriame eksponuojama per 300 originalių kiškių. Kur toks muziejus yra – sužinosite mūsų kelionės metu!

Susipažinę su Rokiškio krašto įžimybėmis ir istorija vyksime į Salų dvarą. Salų parkas – vienas seniausių Lietuvoje. Dar šeimininkaujant Radviloms čia buvo miško parkas, kuriame medžiai nebuvo kertami. Taip pat užsuksime į Dalios Ziemelienės įkurtą muziejų – Lėlių namus su 1500 lėlių  kolekcija iš viso pasaulio. Čia ir lėlės su mimika, čia  ir rankų darbo lėlės, čia ir tradicinės užsienio šalių lėlės ir jų istorijos...

Kelionės kaina: teirautis agentūroje

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite