Garsusis Lietuvos liaudies buities muziejus

Rumšiškės: poeto Jono Aisčio muziejus, Lietuvos liaudies buities muziejus, Kaunas

Pažintį su Rumšiškėmis pradėsime nuo Jono Aisčio, žymaus XX a. lietuvių lyriko ir eseisto, muziejaus lankymo. Muziejaus ekspozicijoje pristatoma poeto Jono Aisčio-Aleksandravičiaus gyvenimas ir kūryba.
Sekantis lankomas objektas bus garsusis Lietuvos liaudies buities muziejus. Tai vienas didžiausių (195 ha) ir daugiausiai eksponatų (91420) turintis etnografijos muziejus Europoje po atviru dangumi. Muziejus atspindi XVIII a. pab. – XX a. pirmos pusės visų Lietuvos regionų: Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos valstiečių bei miestelėnų buitį, darbus, tradicijas. Įžengę į muziejaus teritoriją susipažinsime su Lietuvos etnografiniais regionais ir per vieną dieną turėsime galimybę aplankyti juos visus! Ekskursijos metu siūlome dalyvauti Jūsų pasirinktoje edukacinėje programoje.*
Prieš grįžtant namo, siūlome užsukti į Kauną bei susipažinti su Kauno senamiesčiu: Kauno pilimi, Šv. Jurgio bažnyčia, Rotušės aikšte, Jėzuitų vienuolyno architektūriniu ansambliu, Šv. Trejybės bažnyčia, Senuoju paštu, Arkikatedra Bazilika, Vytauto bažnyčia, Perkūno namais.
*Jūsų pasirinkimui daug įdomių edukacinių užsiėmimų. Galėsite rinktis iš 4 Jums siūlomų temų:
  • Šeimos papročiai
  • Kalendoriniai papročiai
  • Buitis ir darbai
  • Kulinarinis paveldas


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite