Saldžioji išvyka į Šiaulius

Šiauliai – miesto centras, interaktyvus Dviračių muziejus, „Rūtos“ šokolado muziejus.

Šios kelionės metu vyksime į Šiaulius. Pasivaikščiosime po miesto centrą, aplankysime Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedrą, Saulės laikrodžio aikštę, Talkšos ežero pakrantę ir joje stūksančią Metalinę lapę, jugendo stiliaus pastatą – Chaimo Frenkelio vilą, pasigrožėsime Šiaulių bulvaro architektūra.

 „Rūtos“ šokolado muziejuje galėsime susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai arba actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsime apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir be abejo, apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“. O šokolado dirbtuvėse galėsime bent trumpam tapti šokolado meistrais ir gaminsime savo šokoladinius skanumynus.

Bet čia dar ne viskas. Smagiai ir "skaniai" praleidę laiką, vyksime į Dviračių muziejų. Jame pamatysime senovinį medinį dviratį, sukonstruotą pagal beveik penkių šimtmečių senumo brėžinius ir išbandysime netradicinę sporto priemonę – velomobilį. Muziejaus ekspozicijoje taip pat daug dėmesio skiriama ne tik dviračiams, bet ir dviratininkams, savo žygiais garsinusiems Lietuvos vardą pasaulyje. Gal po apsilankymo muziejuje susimastysime apie dviračio atsiradimą ir mūsų kasdieniame gyvenime...

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite