Vilniaus istorija ir dabartis

Vilnius: senamiestis, muziejai, Gedimino paminklas, Trijų kryžių kalnas, televizijos bokštas.

Unikalus senamiestis, Katedros požemiai, siauros, menančios istorinius įvykius gatvelės, netikėti vaizdai ir atradimai, legendos ir poezija, menas ir mokslas. LDK valdovų rūmai, MO muziejus, televizijos bokštas, Okupacijų ir laisvės kovų muziejus - išskirtinė galimybė aplankyti pasirinktus objektus, pagilinti savo žinias apie sostinę, sudalyvauti miesto žaidime arba tiesiog sustoti ir pasakyti: „Vilniau, aš tave myliu!“
Suprantama, kad neįmanoma vienos dienos išvykoje aplankyti visų aukščiau išvardintų  objektų, tačiau norime Jums parodyti galimybę sukurti ekskursijos maršrutą patiems – pasirinkti,
kokia tema, kokie lankymo objektai ar edukaciniai užsiėmimai yra Jums artimiausi, pranešti mums ir atvykti į Vilnių – mūsų gidai jau lauks su pagal Jūsų pageidavimus paruošta programa.
Pasirinktos ekskursijos metu galėsime susipažinti su Vilniaus senamiesčiu, siauromis gatvelėmis ir įspūdingomis aikštėmis, su rūmais ir bažnyčiomis, Vilniaus universiteto istorija ir jo auklėtiniais... Apsilankysime Katedros požemiuose ir atstatytuose LDK valdovų rūmuose, kurie vėl tapo valstybės simboliu... Pamatysime Gedimino ir Mindaugo paminklus, užkopsime į Gedimino arba Trijų kryžių kalną ir pasigrožėsime Vilniaus senamiesčio vaizdais... Ne tik senamiestis domina? Tad kviečiame į MO muziejų, kuriame lauks ir įdomios modernios edukacinės programos, vėliau keliausime į Okupacijų ir laisvės kovų muziejų. Jame susipažinsime su XX a. politiniais įvykiais, netoliese dar pamatysime Lietuvos Seimo rūmus bei Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos pastatą. Ir dar Televizijos bokštas – iš 165 m aukščio dar kartą išvysime Vilniaus panoramą ir prisiminsime 1991 m. sausio 13-osios dienos kraupius įvykius.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

 

Susisiekite