Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje 9 d.

Kelionės išskirtinumai

 • Poilsis prie šiltos Adrijos jūros, 4 nakvynės su vakarienėmis Makarskos Rivjeroje!
 • Plaukdami laivu Adrijos jūra užsukate net į dvi salas: levandomis ir vynuogynais garsėjančią Hvaro salą ir Zlatni Rat smėlio paplūdimiu besididžiuojančią Bračo salą
 • Įspūdžių kupiną dieną praleidžiate gražiausiame Kroatijoje Plitvicos ežerų nacionaliniame parke
 • Degustuosite rakiją, medų, sūrius, uogienę
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais autobusais

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.


2 diena

Zagrebas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Kroatijos link. Vykstate per Čekiją, Austriją, Slovėniją, Kroatiją, Zagrebo link. Pietų sustojate viename iš Austrijos pakelės restoranų. Po pietų pasiekiate Kroatijos metropolį Zagrebą, padalintą į dvi dalis – aukštutinį ir žemutinį miestus. Katedra, centrinė Jelacica aikštė, Akmens vartuose eksponuojamas Šv. Mergelės Marijos paveikslas ir Šv. Morkaus bažnyčia. Laisvas laikas, kurio metu galite pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti vakarėjančiu miestu, pavakarieniauti viename iš sostinės restoranų. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Zagrebo apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~500 km.


3 diena

Etnolandas ir Šibenikas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Makarskos link. Pakeliui į aplankote etnografinį kaimą *Etnolandą. Kuriame sutikti vaišingų šeimininkų, nuotaikingos ekskursijos metu susipažinsite su Kroatijos kaimo gyvenimu, tradicijomis, papročiais ir kultūra. Paragausite vietinio vyno bei išskirtinio skonio Dalmatijos vytinto kumpio. Šią įsimintiną ekskursiją vainikuos tradiciniai šeimos stiliaus pietūs. Pilni įspūdžių, atvykstate į Šibeniką, kuris, kaip ir kiti Adrijos pakrantės miestai, – Venecijos respublikos palikuonis; jis dar vadinamas labiausiai akmenuotu Kroatijos miestu. Raitytos, netaisyklingos viduramžių laikų senamiesčio gatvelės, įspūdingos senovinių įtvirtinimų liekanos. Aplankote *Šv. Jokūbo katedrą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Katedroje puikiai dera gotikos ir renesanso elementai, kuriuos čia paliko Dalmatijos, Šiaurės Italijos ir Toskanos architektūros meistrai. Apie 20 val. atvykstate į vieną iš Makarskos pakrantės kurortų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~520 km.

4 diena

Poilsis arba ekskursija: Splitas 

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į pusės dienos ekskursiją į Splitą. Ekskursija po nuostabų senamiestį, garsėjantį unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu – imperatoriaus *Diokletiano rūmais. Tai rūmai, kurie buvo pastatyti imperatoriui kaip poilsio vila. Neaprėpiamas jos dydis daugelį amžių stebino istorikus ir keliautojus. Rūmus sudarė dešimtys įvairios paskirties statinių, tarp kurių dabar yra išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai. Dabartinė miesto *Katedra – buvęs imperatoriaus mauzoliejus, o dabartinė baptisterija – buvusi *Jupiterio šventykla. Iš *varpinės atsiveria nuostabūs Dalmatijos regiono ir miesto vaizdai. Po pietų, apie 16 val. grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Poilsis prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~170 km.


5 diena

Poilsis arba ekskursija: Dubrovnikas 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apie 8 val. vykstate į **Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio *siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; Rektorių rūmų *muziejų. Siūlome pasivaikščioti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių, *keltuvu pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti nuostabia miesto panorama. Apie 19 val. grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


Šiandien nuvažiuojate ~300 km.


6 diena

Poilsis arba ekskursija: Hvaro ir Bračo salos 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apie 8 val. vykstate į **Hvaro ir Bračo salas. Plaukiate laivu į Hvaro salą, vietinių dar vadinamą levandų sala. Sakoma, kad čia daugiausia saulėtų dienų iš visų Adrijos salų. Saulės spindulių lepinamos gausiai auga vynuogės, iš kurių daromo puikaus vyno galima paragauti jaukiuose salos miestelių restoranuose. Aplankote vieną iš salos miestelių Vrboską ir išplaukiate Bračo salos link. Plaukdami ne tik mėgaujatės kraštovaizdžiu, bet ir pietaujate laive. Po pietų atplaukiate į Bračo salą, vadinamą saulės, akmens ir jūros sala. Ji garsėja aukso spalvos smėlio paplūdimiu Zlatni Rat (Aukso iškyšulys). Pasaulyje vertinamas Bračo kalkakmenis, primenantis marmurą, juo puoštos Venecijos vilos, Diokletiano rūmai Splite, Baltieji rūmai Vašingtone ir daug kitų svarbių statinių visame pasaulyje. Atplaukus – laisvas laikas maudynėms. Vakare, apie 19 val., grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


Šiandien nuvažiuojate ~15 km.


7 diena

Plitvicos ežerų nac. parkas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į vieną gražiausių Europos nacionalinių parkų, kuriame yra garsieji *Plitvicos ežerai. Miškingame slėnyje, tarp dviejų kalvų grandinių – gausybė vandens krioklių, jungiančių įvairiame aukštyje išsidėsčiusius ežerus. Vaikštote po nacionalinį parką ir plaukiate laiveliu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Išvykstate Vengrijos link. Pakeliui degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Apie 22 val. atvykstate nakvynei į viešbutį Vengrijoje pakeliu į Budapeštą.

Šiandien nuvažiuojate ~605 km.


8 diena

Budapeštas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Budapešto link. Kelionė per Vengriją. Apie 11 val. atvykstate į Budapeštą. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą, aplankant Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos *bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninę tvirtovę – Žvejų bastioną bei XIV a. pastatytus Karalių rūmus. Kairiajame Dunojaus krante – Pešte – aplankote neorenesansinę Šv. Stepono katedrą; apžiūrite didžiausią ir gražiausiai dekoruotą pastatą visoje šalyje – neogotikinius Parlamento rūmus. Laisvas laikas pietums ir suvenyrams. Apie 17 val. išvykstate Slovakijos link. Apie 21 val. atvykstate nakvynei į viešbutį Slovakijos–Lenkijos pasienyje.

Šiandien nuvažiuojate ~500 km.


9 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1000 km.
Kelionės metu nuvažiuojama ~4750 km.


Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte)
 • Maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 4 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  • ekskursija į Hvaro ir Bračo salas – 55 EUR (laivo bilietas ir pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą)
  • ekskursija į Dubrovniką – 40 EUR
 • Тaupyk! Tik užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 70 EUR  95 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje, perkant papildomą ekskursijų paketą. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR
Datos ir kainos
2023-04-14 Išvykimas
449.65 €   529.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-05-19 Išvykimas
449.65 €   529.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-06-16 Išvykimas
500.65 €   589.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-07-14 Išvykimas
500.65 €   589.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-09-02 Išvykimas
500.65 €   589.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-09-29 Išvykimas
449.65 €   529.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite