Balkanai: Serbija, Kroatija, Juodkalnija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina 10 d.

Kelionės išskirtinumai

 • Unikali kelionė, aplankant penkias iš vienuolikos Balkanų šalių
 • Užsukate į Kečkemeto miestelį, garsėjantį unikalia architektūra
 • Galite pasirinkti poilsį prie Adrijos jūros arba turiningas ekskursijas – į gražųjį Dubrovniką, egzotiškąją Albaniją, kalnuose įsikūrusią senąją
 • Juodkalnijos sostinę Cetinje bei UNESCO saugomą Kotoro miestą, plaukti į kruizą laivu po piečiausiu Europos fiordu vadinamą Kotoro įlanką
 • Svečiuojatės „Europos Jeruzale“ vadinamoje Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

1 diena

Lenkija, Slovakija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Kečkemetas: Vengrijos kaubojų pasirodymas ir pietūs, Belgradas

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Aplankote Kečkemeto miestelį. Miestelio vardas (vengr. k. kecske reiškia „ožka“) siejamas su pasakojimu apie XIII a. vyskupą, kuris kiekvienam priėmusiam krikščionybę dovanodavo po ožką. Ožka vaizduojama net ir miesto herbe. Trumpa ekskursija po miestą, kuris garsėja originalia architektūra: pagrindinė miesto aikštė, neoromantinio stiliaus Rotušė su muzikiniu laikrodžiu, Cifra rūmai, žavintys Art Nouveau stiliaus fasadu, kuriuose dabar įsikūrusi Kečkemeto dailės galerija. Esant galimybei, siūlome puštoje (Vengrijos stepėje) aplankyti žirgų ūkį, kur stebite *Vengrijos kaubojų pasirodymą, po kurio valgote tradicinius vengriškus pietus. Išvykstate Serbijos sostinės  Belgrado link. Apie 20 val. atvykstate į Belgradą. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

3 diena

Taros kanjonas ir kurortas prie Adrijos jūros

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate į Juodkalniją. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Trumpam sustojate pakelės degalinėse, kur galite nusipirkti lengvų užkandžių. Kelias vingiuoja įspūdingu Taros upės kanjonu, kuris laikomas antru pagal dydį kanjonu pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV). Sustojate prie didžiulio tilto per Taros upę. Apie 21-22 val. atvykstate į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

4 diena

Poilsis arba ekskursija: Dubrovnikas

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; *Rektorių rūmų muziejų. Vakare, apie 19 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~190 km

5 diena

Poilsis arba ekskursija: Albanija: Tirana, Kruja ir Škoderis

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 7:30  vykti į **ekskursiją į Albaniją. Albanija, kaip ir kitos Sovietų Sąjungos šalys, ilgą laiką buvo izoliuota nuo Vakarų pasaulio, jos miestai nebuvo apgaubti smogo, o laukiniai paplūdimiai nebuvo sugadinti masinio turizmo. Šalis sparčiai keičiasi, tačiau dar galima spėti pamatyti Albaniją tokią, kokia ji iš tiesų yra. Vykstate į Albanijos sostinę ir didžiausią jos miestą Tiraną. Tai kosmopolitinis miestas, kuriame persipina rytų ir vakarų kultūros. Tirana – šalies verslo, kultūros ir politikos centras. Šiandien, tai sparčiai augantis miestas jame gausu dangoraižių, kitų modernių pastatų. Pagrindinės miesto istorinės įžymybės susitelkusios aplink gražiąją Skanderbėjaus aikštę. Po ekskursijos sostinėje vykstate į Krują. Viduramžiškame mieste siūlome tradicinius albaniškus pietus (už papildomą mokestį ~10-12 EUR asmeniui). Po pietų aplankote albanų kultūrą geriausiai pristatantį *etnografijos muziejų. Grįždami į Juodkalniją sustojate viename seniausių Europos miestų Škoderyje, įsikūrusiame prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero. Mieste yra išlikusių XIV–XIX a. architektūros paminklų: gyvenamieji namai, ant kalno stūksanti viduramžių *tvirtovė, Osmanų imperijos laikotarpio pirtys, mečetės, akmeninis tiltas. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~420 km

6 diena

Poilsis arba ekskursija: Kotoras ir Cetinje

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į  **ekskursiją į Cetinje ir Kotorą. Lovčeno nacionaliniu parku, vaizdingais kalnų keliais vykstate į Cetinje – senąją Juodkalnijos sostinę, miestą muziejų. Aplankote didingą *Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka. Vienuolyno istoriją pasakoja čia gyvenantys ortodoksų vienuoliai. Toliau keliaujate prie Kotoro įlankos – piečiausio Europoje fiordo. Įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Papietaujate ir leidžiatės į ekskursiją po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~120 km

7 diena

Poilsis arba ekskursija: Kotoro įlanka (laivu)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome pusės dienos kruizą *laivu po Kotoro įlanką. Išplaukiaute apie 10 val. Plaukdami laivu ne tik grožitės įlankos ir greta stūksančių didingų kalnų papėdėje įsikūrusių, daugelį šimtmečių skaičiuojančių, miestelių vaizdais, bet ir mėgaujatės gardžiu maistu. Kotoro įlanka įtraukta į ne vieną „pasaulio gražiausiųjų ir įspūdingiausiųjų“ sąrašą. Dėmesio vertas ne tik UNESCO saugomas Kotoras. Kruizo metu aplankote neatskiriamai susijusį su jūra nedidelį Perasto miestelį, esantį Šv. Elijaus kalno papėdėje. Jūroje prieš Perasto krantinę yra dvi magiško grožio salelės – rimtimi alsuojanti Šv. Jurgio vienuolyno ir subtili, šviesi Akmenų Mergelės bažnyčios. Kupini įspūdžių, apie 15 val. grįžtate į viešbutį. Vakare poilsis prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

8 diena

Sarajevas

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą. Jau daugiau kaip keturis šimtus metų miestas glaudžia mečetes, sinagogas, stačiatikių ir Romos katalikų bažnyčias. Miestas sugeriantis Rytų ir Vakarų paveldą vis dažniau vadinamas „Europos Jeruzale“. Pasivaikštote po senąją miesto dalį, Baščaršiją – pagrindinę turgavietę, grožitės tiltais per Milijacos upę, mečetėmis ir sinagogomis. Papietavę išvykstate Kroatijos link. Apie 23 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dakovo apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

9 diena

Sentendrės miestelis

Pusryčiai. Apie 8 val. tęsiate kelionę per Kroatiją, Vengriją. Atvykstate į vengrišką dvasią išlaikiusį Sentendrės miestelį. Aplankote valgomų eksponatų – *marcipanų muziejų. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis, kreivais, vingiuotais laiptais pakylate į kalvą pasigrožėti spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Laisvu laiku siūlome aplankyti mini muziejus-galerijas, kuriose eksponuojami čia gyvenančių dailininkų kūriniai, papietauti. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje–Lenkijos pasienyje.

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

10 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 23 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1000 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~5100 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas – 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 5 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus

(**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:

 • ekskursija į Dubrovniką – 35 EUR
 • ekskursija į Albaniją – 55 EUR
 • ekskursija į Cetinje ir Kotorą – 35 EUR

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 100 EUR  125 EUR

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Datos ir kainos
2023-06-26 Išvykimas
774.00 €   839.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-07-25 Išvykimas
774.00 €   839.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-08-17 Išvykimas
774.00 €   839.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2023-09-18 Išvykimas
774.00 €   839.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite