Naujiena! Vokietijos Bodeno ežeras ir Alpių kalnai 7 d.

Kelionės išskirtinumai

 • Žavitės galingais Reino kriokliais
 • Vaikštote tapybiškame, apdovanotame už architektūrinio paveldo saugojimą, Šteino prie Reino miestelyje
 • Dvi dienas praleidžiate vieno gražiausių regione, Bodeno ežero, apylinkėse
 • Į nuotaikingą ekskursiją leidžiatės Berchtesgadeno druskų kasyklose
 • Pasikeliate į „Erelio lizdą“ – buvusią slaptą A. Hitlerio rezidenciją, ilsitės prie karališko Kionigssee ežero, gamtos didybe žavitės eidami Almbachklamm tarpeklyje įrengtu turistiniu taku

1 diena

Lenkija

Labai anksti ryte ( 5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

2 diena

Bambergas

Pusryčiai. Iš viešbučio išvykstate apie 7 val. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto Rotušės. Vokietijoje yra žinomas posakis „Bambergas be alaus, kaip Kalėdos be Kalėdų senelio“. Esant galimybei, siūlome tradicinius Bambergo pietus viename iš senamiesčio restoranų (už papildomą mokestį, apie 10 – 20 EUR). Galėsite paragauti tradicinio Bambergo rūkyto alaus, alaus sriubos bei visame pasaulyje garsių vokiškų dešrelių. Kelionė per Vokietiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Singeno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~735 km

3 diena

Bodeno ežeras, Mainau sala, Šteinas prie Reino

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate prie Bodeno ežero, kurį dalijasi ir kuris jungia Vokietiją, Šveicariją ir Austriją. Jo apylinkės vienos gražiausių Vokietijoje, žavi ne tik nuostabia gamta, bet ir neįkainojamu kultūros paveldu. Lankote *Mainau salą, su žemynu sujungtą pėsčiųjų tiltu. Švedų princas prikėlė Mainau salą naujam gyvenimui ir 1932 metais pavertė ją didžiuliu Rojaus sodu. Dėl gausybės čia auginamų gėlių, tropinių ir kitų egzotinių augalų vieta dar vadinama „gėlių sala“. Čia taip pat yra ir didžiausias drugelių namas Vokietijoje, palmių paviljonas, barokiniai rūmai. Po pietų išvykstate į Šveicariją. Atvykstate prie garsiųjų *Reino krioklių – vandeningiausių krioklių Europoje. Iš 23 m aukščio krentanti šniokščianti, riaumojanti vandens srovė palieka neišdildomą įspūdį. Apsilankote nuostabiame, viduramžių atmosferą ir autentišką gatvių planą išsaugojusiame – Šteine prie Reino. Miestas yra gavęs premiją už architektūrinio paveldo išsaugojimą. Ekskursijos metu vaikštote senamiesčio gatvelėmis, grožitės gausiai išpuoštais pastatų fasadais, XVI a. statyta miesto Rotuše, apžiūrite Šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblį. Apie 20:30  grįžtate į viešbutį Singeno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

Meersburg

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į Bodeno ežero pakrantėje įsikūrusį laisvąjį Meersburg miestą. Tai vienas gražiausių miestelių įkurtų ežero pakrantėje. Iš tolo matoma miestelio karūna – fortifikuota Senoji pilis. Arčiau ežero Konstancos arkivyskupo rezidencija, barokinis perlas, Naujoji pilis. Žavingieji fachverkiniai namai, miestas priklauso Vokietijos istorinių Fachverkinių miestų asociacijai. Visas miestelis tiesiog užliūliuoja idiliška ramybe. Aplankote Senąją *pilį, kurią dar VII a. pastatė Merovingų dinastijos atstovai. Apžiūrite riterių, ginklų sales, gyvenamąsias patalpas. Aplink Meersburg gausu vynuogynų, klimatas čia palankus ir gaminamas vynas tikrai puikios kokybės. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Naująją pilį, *biblijos ar *dirižablio muziejus, o galbūt tiesiog pasivaikščioti miestelio senamiestyje ir prisėsti vienoje iš kavinių puodeliui kavos ir pietums. Gėritės nuostabiais pakrančių vaizdais, elegantiškais pakrančių miesteliais, senoviniais vienuolynais ir žaliuojančiomis Alpių kalnų priekalnėmis. Kelionė per Vokietiją. Nakvynes viešbutį Traunšteino apylinkėse pasiekiate apie 20 val.

Šiandien nuvažiuojate ~360 km

5 diena

Berchtesgadeno nac. parkas: druskų kasyklos, „Erelio lizdas“, Karalių ežeras

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į Berchtesgadeno nacionalinį parką, vieną gražiausių Vokietijos regionų, apsuptą Bavarijos Alpių ir vaizdingų ežerų. Aplankote *Berchtesgadeno druskų kasyklas, kuriose druska kasama net nuo XII a., 2007 m. jos buvo pertvarkytos į unikalų, pilną naujausių technologijų, turistų traukos centrą, kuriame druskos kasyba, tradicijos ir jos istorija perteikiama nuotaikingos ekskursijos metu. Ši nuotykių pilna ekskursija prasideda įsėdus į kasyklos traukinuką, kuris nugabena į kalno gelmes. Druskos kasyba ir jos istorija įspūdingai pateikiama moderniuose ekranuose, pasitelkiant 3D animaciją ir lazerių efektus. Pamatysite autentišką grąžtą bei 14 t svorio bronzinį siurblį, kuris jau 110 metų veikia be sutrikimų; prieš 250 m. pastatytą druskos Katedrą, karaliaus Liudviko II garbei pastatytą druskos grotą, modernią druskos laboratoriją, druskos magijos kambarį. Nučiuožiate kalnakasių čiuožyklomis, plaukiate laiveliu veidrodiniu ežeru. Po ekskursijos *specialiu kalnų autobusiuku, įspūdingu uolų keliu, vykstate iki 1710 m aukštyje esančios kalnų terasos. Tuneliu leidžiatės į kalno gelmę iki lifto, kuriuo pakylate aukštyn ir patenkate į patį *„Erelio lizdą“ (Kehlsteinhaus) – reprezentacinę Adolfo Hitlerio buveinę. Ši rezidencija pastatyta 1834 m aukštyje, sunkiai prieinamoje vietoje. Dabar tai turistams skirtas namelis su restoranu, iš kurio atsiveria pasakiško grožio Alpių kalnų panorama. Vykstate prie aukščiausiai virš jūros lygio iškilusio Vokietijoje – Karalių ežero (Kionigssee). Smaragdinės spalvos ežero vanduo ir jį supančių Alpių kalnų didybė užburia čia atvykusius. Laisvas laikas prie ežero. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti specialiai paruoštais pėsčiųjų takais ar *paplaukioti laivu. Nakvynės viešbutį Traunšteino apylinkėse pasiekiate apie 20 val.

Šiandien nuvažiuojate ~140 km

6 diena

Almbachklamm tarpeklis

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į vieną gražiausių rytų Alpėse *Almbachklamm tarpeklį. Pasivaikštote turistams įrengta trasa su 23 tilteliais, virš 300 laiptelių ir tunelį. Čia griausmingai šniokščia kaskadomis krintantys kriokliai, o apačioje tviska skaidrūs baseinėliai ir čiurlena upeliai. Pamatote senąjį malūną, kuriame poliruojami marmuro gabalėliai, anksčiau tarnaudavo kaip žaislai vaikams; praeinate aukso ieškojimo vietas. Kelionė per Austriją, Čekiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

Šiandien nuvažiuojate ~610 km

7 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km
Kelionės metu nuvažiuojama ~4200 km.

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 6 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
Datos ir kainos
2023-08-09 Išvykimas
599.00 €   619.00 € Kaina
14 vt. Liko vietų
Susisiekite