Smaragdinė Slovėnija ir kampelis Italijos 6 d.

Kelionės išskirtinumai

 • Net 3 nakvynės su vakarienėmis prie Bledo ežero.
 • Vilioja Habsburgų imperijos laikus menantis Triestas, nustebina įspūdinga Miramare pilis bei dydžiu Vatikano Šv. Petro Baziliką ir aikštę pranokstanti Gigantiškoji grota
 • Į gamtos pasaulį įtraukia gražuolis Bledo ežeras bei stačiomis uolomis apsuptas Vintgaro tarpeklis
 • Kerinčiais slėnio, garmančių krioklių, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais nustebina didingasis Triglavo nacionalinis parkas
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Bledas

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Pietums sustojate viename iš Austrijos pakelėje įsikūrusių restoranų. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 oC. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį prie Bledo ežero. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

3 diena

Poilsis arba ekskursija: Vintgaro tarpeklis ir Triglavo nac. parkas, Bohinio ežeras

Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nacionalinį parką. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Pasikeliate *keltuvu į Vogelio kalną (1540 m) pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikštote kalnų takeliais. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

4 diena

Poilsis arba ekskursija: Triestas, Miramare pilis ir Gigantiškoji grota

Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Triestą, Miramare pilį ir Gigantiškąją grotą. Vykstate į Triestą, miestą-uostą Adrijos jūros pakrantėje. Tai svarbus dar II a. pr. Kr. romėnų įkurtas Italijos uostas. Dabartinio miesto istorinė dalis mena Habsburgų imperijos laikus, būtent šios giminės valdymo metais miestas sparčiai išsiplėtė. Pakylate į San Giusto kalvą ir aplankote ant senosios romėnų šventyklos liekanų pastatytą miesto globėjui dedikuotą Katedrą, pasivaikštote promenada, įrengta Adrijos jūros pakrantėje. Aplankote Austrų kvartalą su didžiausia Europoje Vienybės aikšte jūros pakrantėje. Laisvas laikas. Vykstate į vos už 20 km esančią įspūdingą XIX a. *Miramare pilį. Buvusi Maksimiliano Habsburgiečio rezidencija apsupta 22 ha plotą užimančio sodo su gausybe egzotinių augalų. Toliau keliaujate apžiūrėti į Gineso rekordų knygą įrašytos didžiausios pasaulyje lankomos *Gigantiškosios grotos (Grotta Gigante). Teigiama, kad į šios uolos vidų lengvai tilptų Vatikano Šv. Petro bazilika ir aikštė. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~315 km

5 diena

Klagenfurtas

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Čekijos link. Pakeliui aplankote Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: centrinė aikštė, apsupta renesansinių pastatų, XVI a. fontanas skirtas miesto „įkūrėjui“ drakonui, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra. Tęsiate kelionę per Austriją, Čekiją. Austrijos pakelės restorane sustojate pietų. Į viešbutį atvykstate apie 19 val. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

6 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~3600 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų nac. parke)
 • Maitinimas – 5 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 3 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa Blede ir Klagerfute
Nėra įtraukta į kainą
 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 80 € už visus * pažymėtus objektus.
 • Papildomos išlaidos | draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
Datos ir kainos
2024-05-18 Išvykimas
534.65 €   629.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-06-15 Išvykimas
566.10 €   649.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-07-02 Išvykimas
629.00 €   649.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-07-23 Išvykimas
629.00 €   649.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-08-03 Išvykimas
629.00 €   649.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-09-07 Išvykimas
629.00 €   649.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite