Egiptas

Į Egiptą žiemą ir vasarą!!! Egiptas visais laikais buvo didelių kontrastų kraštas: smėlėtos Afrikos dykumos, dulkėtos lygumos ir vešlūs Nilo slėniai, skurdūs beduinų kaimeliai ir didingos faraonų šventyklos. Tai yra pasakiškai mįslinga ir jaudinančiai užburianti faraonų šalis. Čia net visko mačiusį šiuolaikinį žmogų tikrai nustebins didžiosios piramidės, o raudonosios jūros povandeninis pasaulis ypač žavingas ir laikomas vienu iš pačių gražiausių ir spalvingiausių pasaulyje.

Hurgada – vienas svarbiausių turizmo centrų prie Raudonosios jūros. Miestas išaugo iš mažo žvejų miestelio ir nuo šalies sostinės Kairo yra nutolęs apie 450 km. Kurortą sudaro 3 centrai: Sakala (kadaise buvęs žvejų kaimelis, šiuo metu tai naujasis miesto centras su daugybe viešbučių ir parduotuvių), El Dacharas (senoji miesto dalis, kur viešbučių yra nedaug, čia įsikūrę vietiniai gyventojai) ir neseniai išaugęs šiuolaikiškasis Village Road su besitęsiančia 5 km viešbučių, parduotuvių, kavinių ir barų virtine. Tik Hurgados regione galėsite susipažinti su paprastų egiptiečių buitimi ir papročiais: arabiškas miesto koloritas taip ryškiai neišsilaikė jokioje kitoje vietoje.

Šarm El Šeichas įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Šis kurortas labai skiriasi nuo kitų Egipto kurortų. Tai vienas prestižiškiausių ir brangiausių Raudonosiuos jūros kurortų. Čia nėra daug 2* ir 3* viešbučių, tačiau puikus 4* ir 5* viešbučių pasirinkimas. Viešbučių kokybė ir paslaugų lygis aukštesnis negu Hurgadoje. Naama Bay yra pats didžiausias Šarm El Šeicho kurortas su vešliomis palmių alėjomis, prabangiais viešbučiais, gausybe parduotuvėlių, jūros gėrybių ir žuvies restoranų, naktinių klubų, kazino. Šio kurorto vardas yra puikiai žinomas povandeninio nardymo mėgėjams. Čia visai arti kranto galima nardyti ir grožėtis koraliniais rifais. Tai viena geriausių povandeninio nardymo vietų pasaulyje. Šis kurortas taip pat vilioja turistus įdomiomis kelionėmis, kurios organizuojamos tik iš šio Egipto kurorto. Viena iš populiariausių turistų lankytinų vietų yra Sinajaus, arba Mozės, kalnas ir jo papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas. Atvykę ilsėtis į Šarm El Šeichą, poilsiautojai turi galimybę pamatyti ir kitų šalių įspūdingus turistinius objektus – Jeruzalę, Negyvąją jūrą Izraelyje ar Petrą Jordanijoje.
Susisiekite