Ispanija

Ispanija – kultūros lopšys, pagimdęs nemažai garsių menininkų ir kūrinių. Šiandieninė Ispanija turistus ir poilsiautojus vilioja ne tik didinga istorija bei svaiginančia kultūra, tačiau ir nuostabiais kurortais, vaišingumu, svetingumu. Ši šalis didžiuojasi ne tik gamtos grožiu, bet ir puikiu klimatu – Ispanija, kaip nedaugelis Viduržemio jūros regiono šalių, gali pasigirti turinti daugiausia saulėtų dienų per metus. Ji svečiams siūlo ne tik smagų poilsį, bet ir pažintį su gausiu istoriniu bei kultūriniu palikimu.

Barselona - Katalonijos sostinė, antras pagal dydį miestas Ispanijoje, vienas judriausių ir gyviausių miestų visoje Viduržemio jūros pakrantėje. Tai miestas, kuriame susipynusi praeitis ir dabartis: romėnų architektūros paminklai, viduramžių laikų gatvelės ir namų kvartalai, įspūdingi modernizmo epochos pastatai bei įdomūs avangardinio stiliaus kūriniai. Barselona kiekvienam čia apsilankiusiam palieka neįšildomą įspūdį ir norą apsilankyti čia dar ne kartą.

Kosta Brava palei jūrą driekiasi 200 km – tai tipiški Viduržemio jūros pakrančių miesteliai stebinantys savo grožiu ir gamta. Jie pasitiks Jus nutvieksti saulės, prausiami jūros, pasipuošę kalnuotais papuošalais, apsikloję žaliomis pušų skraistėmis, panašūs į jaunamartes, tekančias už Viduržiemio jūros vandenų. Būtent šis nuostabus grožiu ir netikėtumu kalnų ir jūros susidūrimas ir davė šiam pajūrio rajonui „Ksta Bravos" („Laukinis krantas") pavadinimą.

Kosta del Maresmei geografinė padėtis ir netoli stūksantys kalnai dovanoja malonų Viduržemio klimatą – žydras dangus ir 275 saulėtos dienos per metus. Dėl tokių palankių oro sąlygų vietinis landšaftas itin turtingas, čia gausu ant uolų pabirusių pušų giraičių, daug dirbamos žemės. Platūs stambaus smėlio paplūdimiai su nedidelėmis įlankėlėmis sukuria puikias sąlygas vandens sportui. Vietiniai archeologiniai radiniai, priskiriami senosioms kultūroms, liudija apie turtingą Kosta del Maresmės istoriją.

Kosta Dorada dėl nuostabių smulkaus smėlio paplūdimių, kurie šveičiant ryškiai Viduržiemio saulei įgauna auksinę spalvą, vadinama auksine pakrante. Malonus klimatas, kontrastingas peizažas, sveikas ir gaivus oras, unikalūs gamtos draustiniai ir turtinga provincijos praeities istorija traukia turistus iš viso pasaulio. Čia daug istorinių paminklų ir meno kūrinių, gausu miestų išsaugojusių savo ispanišką autentiškumą.

Ieškote naujos kelionių krypties? Galbūt Jus sudomins Malaga saulėtoje Kosta del Solis pakrantėje? Ši pietinė Andalūzijos dalis turi galybę privalumų: Granada, Ronda, Gibraltaras, Sevilija, Kordoba, 200 km pakrantės ir galėtume dar vardinti bei vardinti. Atraskite tikrąją Ispaniją!

Susisiekite