Jungtiniai Arabų Emyratai

Dubajus - mėgstamiausias turistų emyratas, vadinamas Persijos įlankos perlu. Tai aukso ir pirkėjų miestas, Artimųjų Rytų prekybos sostinė. Dubajaus emyratą valdančios Maktumo šeimos užsibrėžtas tikslas - paversti Dubajų moderniausiu pasaulio miestu. Per ganėtinai trumpą laiką miestas tapo pagrindiniu verslo, turizmo ir poilsio centru visuose Artimuosiuose Rytuose. Čia stulbina architektūros stebuklai "Emirates Towers" ir "Burj Al Arab", dirbtinės palmių formos salos, piramidžių formos prekybos centrai, milžiniški viešbučiai ir administraciniai centrai. Mėgstantiems pirkinius, Dubajus tam bus labai tinkamas. Čia rasite visko - pradedat didžiausiais pasaulyje prekybos centrais, tviskančiomis juvelyrinėmis parduotuvėmis, prabangiausiomis garsiausių pasaulio dizainerių dizainerių parduotuvėmis ir baigiant jaukiais arabiškais turgumis "souk", rytietiškų prieskonių turgumi  ir arabiško meno salonais.

Dubajus yra skirtas jus nustebinti, sužavėti ir pavergti. Spindintys dangoraižiai šalia tradicinių arabiškų rajonų, neišpasakyta prabanga ir arabiško turgaus kasdienybė - čia kiekvienas atras savo arabišką pasaką. Vienas turtingiausių Emyratų - Dubajus - yra svarbus pasaulio verslo centras, kur nafta skaičiuojama ne vien benzino kainomis. Dubajuje įsigyti būstą gali kiekvienas pasaulio gyventojas, be to, čia netaikomas pridėtinės vertės mokestis. Tai didžiausias Jungtinių Emyratų miestas, garsus savo dirbtinėmis salomis, turtingiausias arabų pasaulio šeichais ir tradicine musulmonų bendruomene.

Dubajuje lyja itin retai, o temperatūra net žiemą nenukrenta žemiau 25 laipsnių karščio, o vasarą paprastai pakyla bent iki 40-ties. Kai norisi pailsėti nuo šio didelio miesto intensyvaus gyvenimo ritmo, nesunkiai galima pabėgti į dykumą, kur laukia kupranugariai, slidinėjimas nuo kopų, ant žarijų kepama mėsa ir atsigaivinama šaltais gėrimais. Pasijusti tarsi pasakoje čia ypač lengva. Dubajuje ypatingai saugu, o ir bendravimo kultūra čia itin aukšto lygio. Svarbu laikytis vietinių papročių ir įstatymų - už pagarbą kitai kultūrai Dubajus atsidėkos nepamirštamomis ir labai maloniomis atostogomis.

Susisiekite