Tailandas

Tailandas – nuostabi šalis, kur skrupulingai saugomos senosios tradicijos ir kultūra. Tačiau svarbiausi čia patys tailandiečiai – nuostabi, draugiška ir maloni tauta. Visa tai, ką Jūs šioje šalyje pamatysite, atspindi tajų šiuolaikinio pasaulio suvokimą. Tailando gyventojai itin gerbia senąsias budizmo tradicijas, tačiau tuo pat metu greitai atsiliepia į pasaulyje vykstančius pasikeitimus. Galbūt dėl šios priežasties mes turėtumėme būti dėkingi Tailandui, kuris nepaisydamas išvystytos turizmo infrastruktūros iki šiol lieka viena iš egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių.

Apsilankę Tailande Jūs savo akimis išvysite, kaip keistai čia susipina naujausi žmonijos laimėjimai ir tradicinė gyvensena: ultrašiuolaikiškas Bankokas, aistringa Pataja, švariausius paplūdimius išsaugoję Puketas ir Samujis, Šiaurinio Tailando kalnai ir amžinosios džiunglės. Jūsų laukia susitikimas su pasakiška karalyste, su amžina vasara, su šilta jūra, ant kurios kranto galima pamiršti visus rūpesčius.

Tailandui būdingas tropinis klimatas ir trys metų laikai. Lietaus sezono metu, kuris tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio, visoje šalies teritorijoje viešpatauja pietrytiniai musonai, atpučiantys liūtis. Sausringą žiemą, nuo lapkričio iki vasario, čia įsivyrauja gaivus oras.

Tailandas – išties rojaus kampelis, kuris išliks gyvas Jūsų atmintyje kaip ryškus prisiminimas apie pasakišką šalį. Atvykite ir Jūs pasijusite laukiamu svečiu! Padovanokite sau kelionę į tikrą karalystę! Iki pasimatymo Tailande!

Susisiekite