Tenerifė

Pačiame Kanarų salyno centre įsitaisiusi Tenerifė – viena gražiausių vietų pasaulyje. Tenerifė, tiesiogine ta žodžio prasme, yra sukurta turistams!  Čia viskas apgalvota, kad keliautojams būtų smagu, saugu, patogu. Matyt, dėl to ji tokia mylima ir tapusi viena populiariausių žiemos sezono krypčių. Dėl puikaus klimato sala dar vadinama amžinojo pavasrio sala.

Tenerifė garsėja ne tik pasakiškais paplūdimiais, tačiau ir kvapą gniaužiančiu Teidės ugnikalniu, kuris yra trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje, o jo skersmuo siekia net 20 km!

Kosta Adechė - vienas prestižiškiausių kurortų ne tik Tenerifėje, bet visoje Europoje. Čia suburti šiuolaikiškiausi viešbučių kompleksai, išsiskiriantys puikiu aptarnavimu, architektūra ir dideliu paslaugų pasirinkimu. Jei trokštate pailsėti apsupti komforto ir ramybės - jūsų vieta, kaip tik čia.


Visiems planuojantiems atostogas Tenerifėje patariame aplankyti Los Gigantes uolas ir užsukti į čia pat esantį Maskos kaimelį, kuris sužavės savo panorama. Būtinai aplankykite vieną labiausiai turistų liaupsinamų vandens parkų pasaulyje - Siam Park, o gyvūnų mylėtojai liks sužavėti Loro parku - tai egzotiškos augmenijos ir įvairių gyvūnų rūšių oazė, kurioje Jūsų laukia delfinų, orkų, ruonių ir daugybės rūšių papūgų pasirodymai.

Susisiekite