Turkija

Turkija – šalis, kurioje harmoningai susilieja rytų egzotika ir vakarų veiklumas. Turkija įvairialypė – saulė, jūra, kalnai, ežerai ir pušynai, gražios ir jaukios įlankos, paplūdimiai, čia gausu archeologinių paminklų: senovės rūmų ir tvirtovių, bažnyčių ir kapaviečių, teatrų, akvedukų, tiltų ir pirčių. Čia Jūs galėsite visiškai atsiriboti nuo rūpesčių ir pailsėti nuo kasdienio gyvenimo rutinos, nuvykti į įdomias ekskursijas įvairiausiais maršrutais, mėgstantys aktyvų poilsį galės nusileisti kalnų upe plaustais arba baidarėmis, panerti į Viduržemio jūrą ir susipažinti su jos povandeniniu pasauliu, leistis į kelionę po kalnus džipais.

Nuo balandžio pradžios iki lapkričio vidurio didžiojoje Turkijos dalyje vyrauja puikūs orai, kurie užtikrina idealias sąlygas poilsiui, išvykoms jachta, ekskursijoms. Turkijos didinga praeitis apima dvylika civilizacijų. Netgi per trumpą laiką Jūs galite susipažinti su didinga šios šalies praeitimi. Žinoma, vieno vizito nepakaks, Jūs norėsite čia sugrįžti vėl ir vėl. Jus sužavės ne tik didinga Turkijos praeitis, nuostabūs paplūdimiai, bet ir draugiški bei svetingi šios šalies žmonės.

Klimatas Turkijos kurortuose įvairus. Šalies pietuose ir vakaruose vyrauja Viduržemio jūros klimatas, vasaros mėnesiai karšti ir sausi, o žiema - švelni. Vandens ir oro temperatūra Viduržemio jūros pakrantėje leidžia maudytis ir degintis nuo balandžio iki spalio. Reikia paminėti, kad 300 dienų per metus yra karšta saulė, todėl reikia nepamiršti apie apsauginius kremus nuo saulės iki pat paskutinės dienos.

Siūlome Jums poilsines keliones į ANTALIJĄ, KEMERĄ, BELEKĄ, SIDĘ, ALANIJĄ, FETIJĄ, MARMARĮ, BODRUMĄ, KUŠADASĮ.

Susisiekite