Zanzibaras (Tanzanija)

Balto smėlio paplūdimiai ir neįtikėtinos turkio spalvos vandenynas – tokiais vaizdais visus atostogaujančius pasitinka Zanzibaras. Tai rytinėje Afrikos pakrantėje, didingame Indijos vandenyne įsikūrusi nuostabaus grožio sala, kuri gali pasiūlyti ne tik idiliškas pakrantes.

Zanzibaras puiki atostogų kryptis ne tik dėl pasakiško grožio pakrančių, bet ir dėl įspūdingo povandeninio pasaulio – gausybė spalvingų koralų bei įspūdingos sudužusių laivų liekanos. Indijos vandenyno gelmės tikrai nustebins ne tik pradedančiuosius, bet ir patyrusius nardytojus. Tad nepraleiskite progos pasinerti į spalvingąjį, bet kartu ir paslaptingąjį povandeninį pasaulį ir tam geriausia vieta yra Zanzibaro salos šiaurė.

Švelnus tropinis klimatas, šiltas ir skaidrus lyg krištolas jūros vanduo, nepakartojami paplūdimiai su visai greta žaliuojančiomis palmėmis ir kokosais šalia jų, viską apimanti ramybė – būtent dėl to Zanzibaras yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pastaraisiais metais kelionės į Tanzaniją tampa vis populiaresnės atostogautojų tarpe.

Zanzibaras, dar vadinamas prieskonių sala, yra pusiau autonominis kraštas Tanzanijoje, įsikūręs neaprėpiamo Indijos vandenyno salų archipelage, vos už kelių dešimčių kilometrų nuo žemyninės Afrikos dalies. Zanzibarą sudaro dvi didžiosios salos – tai Zanzibaras, kurią vietiniai vadina Unguja, ir Pemba. Taip pat šiam archipelagui priklauso ir daugybė nedidelių salelių.

Dėka tobulo atostogų klimato ir palankios geografinės Tanzanijos salos padėties, kur iš visų pusių yra glostomas Indijos vandenyno, keliauti į Zanzibarą galima ištisus metus. Orai čia gana pastovūs, nėra labai ryškių metų laikų. Tačiau galima išskirti lietingiausius mėnesius – tai kovas-gegužė ir lapkritis-gruodis, o mažiausia lietaus tikimybė galima liepos-rugpjūčio mėnesiais.

Dažnai kelionė į Zanzibarą asocijuojasi su pasyviu poilsiu balto smėlio paplūdimiuose mėgaujantis Indijos vandenyno vaizdais. Tačiau prie žemyninės Afrikos krantų įsikūrusi sala gali pasiūlyti daug daugiau nei išpuoselėti kurortai.

Naudinga informacija keliautojams

Ekskursijos

Dėmesio! Jau parduodame keliones į Zanzibarą iš Vilniaus ir iš Varšuvos 2020/2021 metų žiemos sezonui!

Susisiekite